Hakkında


ProsesTÜRK, ortak geçmişleri çocukluk yıllarına uzanan üç yakın dostun ustalık ve mühendislik tecrübelerini tasarım, uygulama ve kurumsal yönetimde bir araya getirmesiyle kuruldu. Uzman ekipler ve ileri teknoloji ile desteklenen bu girişimci ortaklık ruhu, gücünü ustalık ve mühendislik disiplinlerini aynı çatı altında birleştirmesinden alıyor.

Adı yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirdiği etkileyici projelerle birlikte anılan ProsesTÜRK, ileri teknoloji kullanarak yapmış olduğu Endüstriyel yazılımlar ve kurmuş olduğu tesisler ile öne çıkan Alüminyum Ekstrüzyon Pres Hatları,Billet Döküm Tesisileri, Elektro Statik Toz Boya Tesisleri ve Eloksal Tesislerine kadar uzanan geniş bir portföyün sahibi.

Üstlendiği projelerde, projenin bağlam ile müşteri ilişkisini kavrayan bütünsel bir yaklaşım; Alüminyum Ekstrüzyon Pres Hatları ,Billet Döküm Tesisileri, Elektro Statik Toz Boya Tesisleri, Eloksal Tesisleri uygulamalarında detaylara gösterilen özen, yüksek kalite standartlarındaki tutarlılık ve teslim hızı; yönetimde ise dostane ve güvene dayalı bir çalışma ortamıyla sağlanan müşteri memnuniyeti ProsesTÜRK’ün kurumsal kültürüne damgasını vuran başlıca özellikler. Aynı ayrıt edici özelliklerin izlerini ProsesTÜRK’ ün bugüne kadar tamamladığı projelerin her noktasında da görmek mümkün.


Partnerlerimiz

Uygulamalarımız

ProsesTÜRK ailesi olarak endüstride modernizasyonun gerektirdiği her türlü uygulamanıza çözüm ortağı oluyoruz.

Iletisim

Çorlu Caddesi No:51 A2 B-Blok Dükkan No:1 Kızılpınar - Çerkezköy / Tekirdağ / Türkiye

Posta Kodu: 59530
Telefon:+90 282 726 08 67
Faks: +90 282 726 08 87
E-Posta: info@prosesturk.com