Misyon


müşteri
Daima ve öncelikle sizlerin talep ve ihtiyaçlarına, sizlerin zihnindeki ve hedefindeki “büyük resme” odaklanarak hizmet veririz. Algılarımız her zaman açıktır. ProsesTÜRK’ü ProsesTÜRK yapan hem o büyük resmi hem de resmin içindeki her bir ayrıntıyı aynı perspektifte ve eşzamanlı görme tutkusudur. Alüminyum Ekstrüzyon Pres Hatları ,Billet Döküm Tesisileri, Elektro Statik Toz Boya Tesisleri ve Eloksal Tesisleri, ileri teknolojinin en yoğun kullanıldığı alanların başında geliyor. Sadece malzemelerin seçiminde ve uygulamasında değil, iş süreçlerinde elde ettiğimiz verimlilik de kullandığımız teknolojinin bir sonucu.

Katma değer
Daha fazla değer yaratmayı amaçlarız. Etkin iş, planlama, lojistik, kalite standardı ve karar alma süreçlerimiz, yaratıcı çözümler, düşük yatırm maliyetleri ve üstün nitelikli projeler olarak müşterilerimize doğrudan yansır. İlk günden bu yana, daha şeffaf, yalın, bilinçli, işbirliğine dayalı, ve nitelikli bir iş platformu oluşturmak için çalışıyoruz çünkü başarıya giden yolun inşaasının hiç bitmeyeceğini biliyoruz.

Takım çalışması
Bilgi birikimimiz ve deneyimimizi paylaşırız ve müşterimizle aynı takımın üyesi kimliğimizle kol kola çalışırız. Değişim hızlanacak, teknoloji bugün hayal edemediğimiz olanaklar sunacak. Fakat bakış açımızı, yeni teknikler veya kullandığımız malzemeler değil daima güvene dayalı ilişkilerimiz belirlemeye devam edecek. Tuğlalarını teker teker ördüğümüz kalıcı ilişkiler, işimizin can damarı olmayı sürdürecek.

Mükemmellik
Proje teslimindeki hızımıza ve mühendislik becerilerimize güveniriz, çünkü işimizi doğru yapar ve verdiğimiz sözleri mutlaka tutarız


Partnerlerimiz

Uygulamalarımız

ProsesTÜRK ailesi olarak endüstride modernizasyonun gerektirdiği her türlü uygulamanıza çözüm ortağı oluyoruz.

Iletisim

Çorlu Caddesi No:51 A2 B-Blok Dükkan No:1 Kızılpınar - Çerkezköy / Tekirdağ / Türkiye

Posta Kodu: 59530
Telefon:+90 282 726 08 67
Faks: +90 282 726 08 87
E-Posta: info@prosesturk.com