Vizyon


ProsesTÜRK olarak başarımızın temelinde çalışanlarımız bulunmaktadır. ProsesTÜRK çatısı altında mutlu yarınlar inşa etmek için bir araya gelmiş bir aileyiz. Çalışanlarımızın hak ve itibarına saygı duymak bizim için her şeyden değerlidir.

"Doğru İşe Doğru İnsan" felsefesinden hareketle; bizi farklı kılan insan kaynakları politikamız, insan zekâsına ve yeteneğine yatırım yapmaya yöneliktir. Çalışanlarımızı yetenek ve niteliklerine uygun olarak konumlandırarak, onların gelişimlerine katkıda bulunmak ve bu sayede firmamızın başarı ve hizmet kalitesini yükseltmek, ProsesTÜRK İnsan Kaynakları anlayışının temelini oluşturmaktadır.

Nitelikli insan kaynağının, hizmet ve ürün kalitemizin en büyük güvencesi olduğunun bilincindeyiz. Alanında uzman, profesyonel bir yaklaşımla hareket eden çalışanlarımız sayesinde, üstlendiğimiz projeleri kısa zamanda tamamlayarak teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Kısa zamanda büyük başarılara imza atan profesyonellerden oluşan ProsesTÜRK Ailesi olarak, emin adımlarla daha büyük başarılara yürüyoruz.


Partnerlerimiz

Uygulamalarımız

ProsesTÜRK ailesi olarak endüstride modernizasyonun gerektirdiği her türlü uygulamanıza çözüm ortağı oluyoruz.

Iletisim

Çorlu Caddesi No:51 A2 B-Blok Dükkan No:1 Kızılpınar - Çerkezköy / Tekirdağ / Türkiye

Posta Kodu: 59530
Telefon:+90 282 726 08 67
Faks: +90 282 726 08 87
E-Posta: info@prosesturk.com